“Do hyjne emra të jashtëzakonshëm, do habiteni / Eduart Grishaj tregon surprizat që na presin, banorë nuk do rrinë të gjithë në një shtëpi, ja çfarë do të ndodhë në Big Brother VIP 2

I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike në emisionin sportiv “Pasó” ka qenë regjisori i njohur, Eduart Grishaj.

Ekskluzivisht për Top Albania Radio ai ka zbuluar disa detaje dhe disa surpriza të edicionit të dytë të “Big Brother VIP 2”.

“Do të ketë emra të jashtëzakonshëm nga shumë fusha. Unë personalisht mendoj që emrat janë akoma më të mirë sesa ishin vitin e kaluar.

Banorët kanë dy ditë që janë të mbyllur në hotele, në dhoma të ndryshme dhe nuk dinë asgjë për njëri-tjetrin. Do të ketë personazhe shumë të mirë,

kanë dalë disa emra por që me emrat e tjerë do habiten kur ti shikojnë. Do të jenë 14 banorë. ‘Big Brother’-i këtë vit do të zgjasë mbase si vitin e kaluar, por do shikohet.

Një gjë tjetër e veçantë është se do të jetë një rubrikë që do ketë banorë të cilët nuk do të rrinë të gjithë në një shtëpi por do të ketë edhe ambiente të tjera brenda shtëpisë që do të ndahen.”, tha Eduarti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *