Del lidhja e Elhaidës me Beatrix, zbulohet “miqësia” e këngëtares me ish-partneren e balerinit (FOTO LAJM)

Gjatë spektaklit të djeshëm, në DWTS Elhaida Dani dhe Lediani konfirmuan romancën e tyre të re. Çifti nuk i kurseu puthjet në publik dhe kërcyen në mënyrën më pasionante të mundshme, kësaj here si dy të dashuruar që mund ta shprehin lirisht se duhen.

Menjëherë pas postimit të videos së tyre në llogarinë zyrtare të Dancing with the Stars, njerëzit thuajse “kryqëzuan çiftin” duke akuzuar këngëtaren si shkaktarja e ndarjes së balerinit nga ish-partnerja e tij. Lediani, siç lexohet edhe në komente prej shumë vitesh ka qenë në një lidhje që duket se ka marrë fund pak kohë më parë.

Nuk janë të paktë në numër as komentuesit që e krahasojnë Elhaidën me Beatrix dhe shkak për këtë është bërë jo vetëm “trio” e krijuar automatikisht, por edhe një koment i ish-partneres së Ledian Agalliut për Elhaidën.

9 javë më parë, ajo ka lënë një koment në Instagramin e Elhaidës, në një postim të saj me Ledianin ku shkruan: “Artista” duke i duartoritur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *