E rende ne Vlorë, ish-kreu i bashkisë Himarë, Vasil Bollano, aksi denton me makinë 17-vjeçarin, i mituri ndodhet ne

Përfshihet në aks dent ish-kreu i Bashkisë së Himarës, njëkohësisht dhe ish-kreu i Omonias, Vasili Bollano.

Policia e Vlorës raporton se 66-vjeçari , duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aks dentuar shtetasin E. H., 17 vjeç, këmbësor në rrugë, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Mësohet se i mituri është në gjendje të r ndë për jetën.

Nga spitali i Vlorës konfrmojnë për Ora News se 17-vjeçari është në ko ma të thellë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00, në Llogara, pranë fushës së sportit.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi Vasil Bollano, u shoqërua në Komisariat, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aks dentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *