Pamje te rralla! Kapet ujku i madh në Tropoje, ra në kurth kur po i afrohej bagëtive, ja cfare i bejne (video)

Një ujk i madh është kapur nga çarqet e banorëve në Lekbibaj.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme ku sipas banorëve ujku ka rënë në një çark.

Zakonisht këto kurthe vendosen në afërsi të vendit të qëndrimit të bagëtive për t’i mbrojtur nga sulmet e grabitqarëve.

Sipas banorëve që dërguan videon në redaksinë e Joq Albania, ujku ishte relativisht i madh.

Më pas ata shprehen se e lëshuan ujkun.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *