Mi hiq se të…! Noizy shpe rthen ndaj Luana Vjollces, cfare e detyroi reperin tja zbuloje te gjitha bukuroshes

Noizy ka bërë një reagim sonte në lidhje me sfidën “Paintball” në emisionin “Zemër Luana” ku të ftuar ishin MatoLale dhe Marin. Reperët nuk kursyen aspak të q llonin mbi foton e Noizy-t, ku edhe lëshuan disa komente negative për të.

Mirëpo, Noizy ka publikuar një foto në Instagram, ku ka një kërkesë për Luana Vjollcën. Reperi kërkon që moderatorja t’ia heqe foton nga programi i saj. Më tej, ai shkroi se emisioni i Luanës kërkon të prodhojë sh rre mes reperëve si dhe në fund shtoi se nuk është në garë me më të vegjëlit.

“Më fal për shprehjen po më keni çarë tr pin me këto krahasimet, ma hiq foton nga aty se ngelën tu m’v ra. Këtë mund ta thoja dhe privat po hajd mo…Pytjet i beni shume te nev ritshme doni vetem sh rre me ndodh, se çfarë ndodh me rrepistat më vonë s’të pl as by**a ty, a rr fen a vr ten a sh hen, ty të intereson emisioni me berë fam në tiktok. Hiqe foton time nga aty se s’jam n’gara me klysha,”- shkruan Noizy në postim.

Një ndër pyetjet që iu bë reperëve në emision ishte: Cilin prej artistëve e ke menduar si mik, por ta ka fu tur pas shpine?

Menjëherë MatoLale q lloi foton e Noizy-t me breshëri ndërsa të njëjtën gjë bëri edhe Marini.

“Po ia fute mikut tim, je edhe arm iku im!”, tha Marini ndër të tjera.

Jo vetëm kaq por MatoLale i bëri një ‘diss’ edhe Varr sit: O kos je i vetmi qeros pa X6 që njof, shtëpinë se ke me bar, shtëpinë e ke me majdanoz. Si m’thu mu ta kam mbush barkun, unë ta kam mbush barkun bukë e kos. Ti e di shumë mirë ça bohet nëse unë lojën e zhvendos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *