Edi Rama ndan foton e festave me Zahon, ja sa është rritur djali i kryeministrit

Kryeministri Edi Rama, këtë të shtunë ia ka dedikuar familjes.

Ai ka shëtitur nëpër Tiranë me djaline tij, ndërkohë që kryeqyteti është në atmosferë festive për shkak të festave të fundvitit.

Se fundmi, në Facebook, ka ndarë një foto me djalin e tij të vogël Zahon, ku shfaqen ulur në një slitë dhe në sfond ndodhet pema e Krishtlindjeve.

Kreu i socialistëve ka prekur pak edhe emigrimin në këtë postim, teksa tegon se vendi ku

është bërë fotoja menaxhohet nga dy vëllezër që janë kthyer nga emigrimi në vendin e tyre.

Edi Rama ndan foton e festave me Zahon, ja sa është rritur djali i kryeministrit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *