E trishte nga JOQ! Hidhet nga shkembi te Kisha e Lacit e reja/ Detajet

Burime ekskluzive për JOQ Albania bëjnë me dije se një 39-vjeçare nga Elbasani është vetëh dhur në vendin e quajtur Kisha e Laçit.

Sipas informacioneve të konfirmuara nga Policia e Shtetit për JOQ, 39-vjeçarja e cila është

h dhur nga shkëmbi ka pësuar dëmtime të konsiderueshme, dhe ndodhet në gjendje të r ndë në spital.

Nuk dihen motivet pse e reja ka ndërmarrë këtë veprim që mund të rezultonte f tal për jetën e saj.

E trishte nga JOQ! Hi dhet nga Kisha e Lacit e reja/ Detajet

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *