Del të shetise te sheshi Skënderbej, e pabe sueshme çfarë sheh tek dritarja e hotel Tiranës(Foto)

Një djalë ka vënë re diçka aspak të zakontë në dritaret e Hotel Tiranës.

Teksa ai po lëvizte në sheshin “Skëndërbej” ka vënë re një palë “reci peta” të v arura në njërën nga dritaret e hotelit.

Nuk dihet mesazhi që autorët kanë dashur të japin, por ky detaj ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve.

Fotoja e mbërritur në inbox-in Mega News:

Del të shetise te sheshi Skënderbej, e pabe sueshme çfarë sheh tek dritarja e hotel Tiranës(Foto)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *