Kengetarja Paro bef ason/ S’dua ta bëj me Bujar Qamilin, ehh me kë dua unë, vetëm se ai më…(Video)

Në ‘Abc e pasdites’ ka shume lojra dhe zbavitje ne emisionin e Ermalit. Por diten e sotme ishte ftuar këngëtarja Paro.

Teksa tregonte dëshirën e saj të madhe për të kontrolluar vlerat e folkut dhe të pyetjeve në pyetësorin ‘DUA / S’DUA’.

Këngëtarja e dashur per publikun rrefen jetës e saj: U divorcova kur djali ishte 3 vjeç dhe ajo tregon per nje jete te veshtire por ne emision luhen dhe lojra zbavitese.

Ajo u pyet se:‘A do të dëshironi një bashkëpunim me Bujar Qamilin?’ – e pyeti Ermali ndërsa Paro tha:

‘Jo unë nuk dua. Bashkëpunimet nuk kërkojnë të fitojnë para. Nuk ma merr mendja se do shkoja me Bujar Qamilin, se besoj ‘- vijoi ajo

Po me Noizy? Të qeshurat shpë rthejnë:

‘Po dua unë, po sdo Noizy. Po ku më do Noizy mua more djalë ‘- qeshi Paro.

Ne i urojme dite te bukura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *