“Sh aj me fjalë të pis ta kur jam duke…”/ 10 gjerat më të çud itshme që keni dëgjuar për VIP-at shqiptarë

Me anë të rubrikës “10 gjërat që nuk dini për mua” personazhet e njohur të ekranit shqiptar kanë treguar disa të pathëna nga jeta e tyre private. Nga këto rrëfime ne mblodhëm disa nga më të çuditshmet dhe që nuk i kishit dëgjuar ndonjëherë nga vipat tanë.

Isida ka zbuluar se mban një thelpi hudhër ndërsa Orgesa sh an nën zë përpara se të dalin në skenë. Fatma ka treguar se qan kur sheh filma vizatimorë ndërsa Armina fle gjithmonë me një bluzë tek hundët. Më poshtë mund të lexoni të tjera kuriozitete për vipat shqiptar.

Isida Mollaymeri

Gjithmonë, kur dal në skenë, kërcej, moderoj, sfiloj, ose jam e ftuar në emisione, vendos një thelpi hudhër në kokë.

Olti Curri

Nuk dëgjoj dot asnjë këngë të Laura Pausinit.

Çiljeta

Një herë më ka rënë telefoni nga makina në mes të autostradës dhe besojeni ose jo, kam ndaluar për ta marrë.

Orgesa Zaimi

Para se të dal në skenë sh aj me fjalë të p sta nën zë kjo më qetëson dhe heq emocionet.

Jul Deda

Urrej verën dhe plazhin. Jam i detyruar të shkoj në plazh prej fëmijëve. Po të ishte për mua do të doja të jetoja në një vend ku nuk ka kurrë verë dhe diell.

Fatma Methasani

Nuk shoh kurrë filma h rror dhe qaj me filmat vizatimorë.

Roza Lati

Kur bie rehat me një çantë, varëse apo diçka të ngjashme, e përdor çdo ditë derisa pri shet.

Armina Mevlani

Fle gjithmonë me një bluzë tek hundët pasi më ka mbetur ves që e vogël. Merrja bluzën e mamit dhe e mbaja tek hundët, jo më kot sot e kësaj dite fle me një bluzë te hundët.

Nevina Shtylla

Në moshë më të hershme nuk kam qenë aspak një fëmijë simpatik. Përkundrazi, mami më ka thënë dikur se mi ka shpuar veshët për të vënë vëth që kur isha 3 vjeç sepse kur e ndalonin në rrugë e pyesnin gjithnjë: Si i ke çunat?

Suada Sherifi

Kam fjetur me prindërit derisa u bëra 12 vjeçe se kisha tm rr nga ‘Gogoli’ me emrin Gabi dhe vazhdoj ta kem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *