Gruaja ime eshte keq…Historia e tris htë e këngëtarit në ‘Big Brother VIP’ që do t’ju perlote zemrat të gjithëve

“Big Brother VIP Kosova” është kaq shumë i komentuar. Një ndër personazhet që bëri bujë me paraqitjen e

tij ishte Gjon Karrica i njohur ndryshe si Lugati. Ai së fundmi, ka prekur me historinë e jetës së tij.

Ai zbuloi se bashkëshortja e tij është me nevoja të veçanta dhe për momentin ndodhet një kujdestare pranë saj që kujdeset për të.

“Gruan e kam me një kujdestare, sepse është me një hendikep. Kjo ka qenë sakrifica më e madhe për mua”, theksoi ai.

Vëmendjen e këtij BBV Kosova e ka ‘vjedhur’ padiskutim edhe Stresi.

Ka qenë vetë reperi, i cili gjatë një bisede me njërën nga banoret e “BBVK”, ka rikujtuar ish-partneren e tij Keisin.

“Vetëm po të më vijë ish-gruaja këtu, do kisha dalë nga “Big Brother” direkte. Harroje që ma mbush mendjen mua dhe harroje që e konkurron atë këtu”– u shpreh Stresi, duke lënë të kuptohet se Keisi është i vetmi person që mund ta “nxjerrë” nga “BBVK”.

Jeta private e reperit është përfolur shpesh në mediat rozë, herë për ribashkim me ish-partneren e tij Keisin, herë për romanca të reja.

Madje vetë reperi në një reagim që bëri disa kohë më parë kur u përfol për një romancë me një vajzë, u shpreh se “ka shumë të dashura.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *