Një ditë pas gru shtit, cfare ka ndodhur sot me Sali Berishen? Drejtori komunikimit jep lajmin e papritur

Drejtori i Zyrës së Shtypit dhe i Komunikimit në Partinë Demokratike, Alfred Lela ka treguar se ku

ndodhet sot kreu i PD, Sali Berisha, një ditë pasi 31-vjeçari Gert Shehu e q lloi me gr sht në fytyrë në nisje të protestës së opozitës.

Gjatë një interviste për mediat, Lela u shpreh se sot Sali Berisha ndodhet në shtëpi pranë familjarëve të tij.

Ai tha se sot nuk do të ketë asnjë reagim nga Berisha për ngjarjen e djeshme , pasi gjithçka e tha dje në një konferencë shtypi mbi 20 minuta.

“Zoti Berisha ka marrë me dhjetëra mesazhe nga miq të tij të huaj. Ambasada amerikane, britanike kanë reaguar.

Berisha një ditë pas g ditjes ndodhet nën ngrohtësinë e familjes, ku do të ndodhej gjithsecili prej nesh.

Mos prisni sot reagim nga Berisha. Berisha e bëri dje reagimin si burrë në një mënyrë epike, pavarësisht s lmit ai qetësoi gj krat, rezistoi si burrat dha një konferencë shtypi mbi 30 minuta”, u shpreh Lela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *