“Lum nusja që do të vijë në derën time”! Valbona Selimllari bëhet “vjehrrë”, djali e prezanton me të dashurën

Diten e djeshme gjate nje emisioni televiziv Valbona Selimllari trgoi nje pjese te shehur tejetes se saj. Ajo foli per marredheniet qe ka me femijet si edhe me shoqen e djalit te saj te madh Denit.

E bukura e Shqiperise e pohon se eshte e epaksa e veshtire por e mundur qe te jete shoqe si edhe nene per tre femijet e saj. ku tani i eshte stuar edhe ndjesia e te qenit vjeherr.

E pyeten se si do te ndihej kur djali ti sjelli nje vajze ne shtepi dhe ajo ka pranuar se e ka nje pervoje te tille qe tani pasi i biri ia ka prezantuar nje shoqe.

Ne kete rast Valbona i kishte thene djalit qe eshte i vogel por ai ia ka bere te njohu shoqen qe sipas saj e do shume. Mirepo ketu ka shtuar se ajo nuk do tegjykonte kurre nje njeri nga pamja edhe pse vete eshte Miss Shqiperia.

Pastaj fjalet e saj te plota ishin:

“Deni ka një shoqe që kam përshtypjen që e do shumë. Kur ma tha në fillim thashë: ‘Je shumë i vogël’… E kam takuar dhe njihemi. Ajo ndihet shumë mirë me mua.

Unë nuk e kam parë kurrë si të rëndësishme bukurinë e njeriut. Unë nuk dua të më vijë një vajzë e bukur, dua të më vijë një vajzë e mirë në shtëpi.

Por unë do ta dua sido që të jetë përderisa e do Deni. Nuk kam asnjë problem me këtë gjë. Zgjedhjet do të jenë të tij. Ai do zgjedhë, ai do jetojë, ai do jetë i përgjegjshëm, do pësojë… shpresojmë që jo. Unë do jem aty që ta mbështes sa herë që ai të ketë nevojë.”-tha Valbona Selimllari.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *