‘Me falimentoi biznesin’, Marinela bën akuzat e forta, publikon bisedat private me Alketa Vejsiun (VIDEO)

Pas pjesëmarrjes në emisionin “Love Story”, Marinla Hysa bëri bujë të madhe me videot në TikTok ku ak zat për personazhet publik ishin ndët më të fortat të thëna publikisht.

Qëllimi i saj në këto video ka qenë që t’i nxjerrë keq personazhet VIP, duke i ironizuar apo zbuluar sek rete.

Pas këtyre videove virale Marinela u shfaq e penduar duke kërkuar publikisht falje. Por duket se

ajo i është rikthyer sërish këtyre ak zave dhe së fundmi ka publikuar bisedat me Alketa Vejsiun

të cilën e quan mosmirënjohëse. Marinela e ak zon se Alketa Vejsiud he Vera Grabocka e detyruan të mbyllin biznesin e saj privat për “Love Story”.

Në mesazhin zanor të dërguar nga Alketa duket se i premton se do ta bëjë pjesë të një emisioni, për të cilin Marinela e akuzon se e ka mashtruar./albeu.com/

Postimi i plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *