Dhi mbje ne Korce! Vd es burri ne Korce, kujdesej per nenen e paralizuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës, ku një 64-vjeçar është gjetur i vd kur në banesën e tij,

ku jetonte me nënën e tij, të moshuar dhe par lizuar. Paraprakisht mësohet se v ktima ka humbur jetën nga shkaqe natyrale.

Sipas burimeve për mediat në momentin e mbërritjes së policisë dhe zj rrfikëses e ëma është gjetur duke q rë në pamundësi për të lëvizur.

Nuk dihet ende kur ka lëvizur për herë të fundit nga banesa i ndjeri, që ndodhet në lagjen n.r4 të qytetit të Korçës.

Zjarrfikësja ka ndërhyrë nga dritarja për të hyrë ne banesë pasi nga dera ishte i pamundur intervenimi.

Momentalisht policia dhe ambulanca janë në vendngjarje. Ende nuk dihet identiteti i të ndjerit, por në vijim pritet komunikimi zyrtar dhe për shkaqet e vd kjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *