Te puthur dhe perqafuar! Romeo Veshaj harron femrat tjera, ja kengetarja bukuroshe qe…(video)

Romeo po vazhdon që të jetë një nga personazhet më ndikim në showbizin shqiptare.

Ai pas moderimit, ka vendosur që ti hyjë edhe fushës së muzikës.

Së fundi ai është shfaqur krahë këngëtares, Diona Fona më të cilën shihen duke kënduar.

Dyshja në këtë video shihen shumë të afërt dhe shumë nga fansat e tyre kanë shpresuar se dyshja janë bashkë.

Se a do të lind diçka në mes tyre, mbetet për tu parë. /Shqip.com


Te puthur dhe perqafuar! Romeo Veshaj harron femrat tjera, ja kengetarja bukuroshe qe…(video)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *