E lidhur me kri minela dhe milionera! Ja konkurentja qe do hyje ne Big Brother per te…(Foto)

Që prej intervistës së fundit të Arbana Osmanit në Top Channel, ku u dhanë disa detaje rreth edicionit të dytë të “Big Brother Albania”, në media kanë nisur të qarkullojnë emrat e parê që mund të jenë pjesë e kastit të konkurentëve.

Ndêr emrat e përmendur janë ato të Kiara Titos, moderatores së njohur që as nuk e ka konfirmuar dhe as

nuk e ka mohuar lajmin, të bloggeres Jori Dielli, pjesëmarrëse ditët e fundit në disa emisione në Top Channel dhe i koreografit të njohur, Albi Nako.

Ndërkohë që ditën e sotme një tjetër emër thuhet se do të jetë pjesë e kastit. Sipas “Vip Magazine” Kejvina Kthella do të jetë një nga konkurentet e “Big Brother Vip Albania 2”.

Modelja vetëm pak ditë më parë e shprehu këtë dëshirë në një nga daljet e saj publike. E mesa duket kjo ka qenë indicia e parë që Kejvina ka dashur t’i japë publikut.

Megjithatë na duhet të presim nisej e realy shoë për të zbuluar të vërtetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *