E trishte! Ardit Gjebrea ne dhi mbje per humbjen e njeriut te aferm: Pse nuk e pime kafen e fundit…(Foto)

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar për ndarjen nga jeta të avokates së njohur, Denisa Daka, e cila prej shumë vitesh merrej me çështjet civile.

Përmes një foto të postuar në Instastory, ai është shprehur shumë i tr shtuar pafund dhe do të donte që të kishin pirë një kafe të fundit bashkë.

Më tej, Arditi ka theksuar se Denisa ishte avokatja e tij e parë.

“I trishtuar pafund jam sot për ikjen tënde kaq shpejt, po nje kafe te fundit ta kishim pire e tè qeshnim!

Do te te kujtoj gjithmone per energjine, humorin tend, per optimizmin dhe deshirèn per jete.

Avokatja ime e parè – Denisa!”, ka shkruar Gjebrea.

Kujtojmë që Denisa Daka v ante prej shumë kohësh nga një sëm ndje e rëndë dhe kishte nevojë për transplant të palcës./abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *