E fundit! Ja kush eshte burri qe i mori je ten 35 vjecares qe pritej te lindte per pak dite

Një burrë ka v rë gruan shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Prishtinë.

Raportohet se v ktima ishte në ditët e fundit të shtatëzanisë dhe po priste të sjellë në jetë foshnjën.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se kanë filluar hetimet për të zbardhur rastin.

Ndërsa burimet të sinjalit nga QKUK-ja bëjnë me dije se bëhet fjalë për Hamide Magashin, 35-vjeçare,

nga fshati Llugagji i Lipjanit dhe se i d shuari për këtë rast është Sokol H., i cili dyshohet se e ka q lluar bashkëshorten me një pl mb dhe më pas ka ikur.

E fundit! Ja kush eshte burri qe i mori je ten 35 vjecares qe pritej te lindte per pak dite

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *