E dhi mbshme! Si e mbajti 6 muaj pe ng gruan, dhe pse e vr au ne spital javen qe do lindte

Të tjera detaje kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Kosovën, ku një burrë vr u gruan e tij 35-vjeçare shtatzënë në Prishtinë.

V ktima Hamide Magashi u vr a nga Sokol Halili para maternitetit në Prishtinë dhe nuk mundi dot t’i shpëtonte plagëve.

Ata ishin martuar këtë vit, po së fundmi ishin ndarë dhe kishin pr bleme me njëri-tjetrin.

Motra e v ktimës ka treguar jashtë kamerave se për gjashtë muaj, autori e ka mbajtur mbyllur v ktimën. Kjo e fundit ishte në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Mësohet se autoritet kanë qenë të njoftuar për rastin e ab zimit ndaj v ktimës.

Ndërkohë autoritetet janë duke hetuar rrethanat e ngjarjes së rëndë.Top Channel

E dhi mbshme! Si e mbajti 6 muaj pe ng gruan, dhe pse e vr au ne spital javen qe do lindte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *