Lajmi i trishtë, këngëtari i njohur vd es pak orë pasi u martua (Foto)

Këngëtari i muzikës country, Jake Flint, vd iq vetëm disa orë pas martesës së tij të shtunën. Ai ishte 37 vjeç.

Lajmin e tri shtë e bëri të ditur menaxherja e tij por nuk e zbuloi shkakun e vde kjes. “Me zemër

të thyer dhe në pikëllim të thellë duhet të njoftoj se Jake Flint ka ndërruar jetë tr gjikisht”, shkroi ajo.

Mediat e huaja raportojnë se ai ndërroi jetë të shtunën mbrëma në gjumë. E veja e Flint, Brenda Flint,

postoi një video të realizuar me sa duket në dasmën e tyre të shtunën, ku këngëtari shihet duke kërcyer dhe përqafuar nusen e tij të re. “Nuk e kuptoj”, ka shkruar ajo krahas videos.

Në një postim pasues tr nditës të martën, Brenda ndau dh mbjen që po ndjente. “Duhet të kalojmë nëpër fotot e dasmës, por në vend të kësaj më duhet të zgjedh rroba për të v rrosur burrin tim.

Njerëzit nuk janë të destinuar të ndiejnë kaq shumë dh mbje,” shkroi ajo mes të tjerash në postimin prekës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *