E mbani mend ”Do Martojmë Malon”? Nuk E Besoni Si Duken Sot Aktorët Fierakë Që Bën Gjithë Shqipërinë Të Qeshte Me Lot

A iu kujtohet ”Do martojmë Malon”? Nuk e besoni si duken sot aktorët fierakë që bën gjithë Shqipërinë të qeshte me lot

Do martojmë Malon?!” Jo, sot nuk do të martojmë Malon, thjesht do të shikojmë më kërshëri se si

pi një kafe mes bashkëqytetarëve të tij fierakë, aktori i njohur i humorit shqiptar, Arqile Lipe.

Kryetari i PD-së në Fier, Luan Baçi, ka pirë kafen e mëngjesit me të, ka publikuar edhe një fotografi në Fb për kënaqësinë e të gjithëve dhe na ka dhënë edhe një porosi:

“Sot e nisa ditën me një kafe me Arqile Lipen, Leun e Fierit, artistin, aktorin e dashur të

gjithëve, mikun tim të mirë. Kujdes, mos e politizoni, Leu është i të gjithëve, po ne na do shumë dhe ne e duam,” përfundon Baçi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *