Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen, nuk e besoni sa vjec ben politikanja e dashur (FOTO)

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ditën e sotme feston ditëlindjen e sja të 58-të.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga dashamirësit dhe sigurisht dhe nga familjarët e Topallit.

Ka qenë vetë ish-kryetarja e Kuvendit ajo e cila në llogarinë e saj në “Facebook”

ka publikuar disa nga momentet e bukura të kësaj dite të veçante.

E rrethuar nga njerëzit e saj të dashur, Topalli ka festuar ditëlindjen mes luleve dhe buzëqeshjeve të bashkëshortit, fëmijëve të saj dhe dy nipave.

Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen, nuk e besoni sa vjec ben politikanja e dashur (FOTO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *