Fotot mister! Cmendet rrjeti, Xhensila ngel shtatzënë për herë të dytë?

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë realizuar një set fotografik për festat e fundvitit duke

u shfaqur më të lumtur se kurrë. Në këto poza kaq të ëmbla nuk ka munguar as Ajka, vajza e çiftit. Mirëpo fotot kanë nxitur edhe thashetheme se Xhensila është shtatzënë.

Në një postim të Rezarta Shkurtës, e cila është edhe autorja e fotove, Besi dhe Xhensila kanë

pozuar të përqafuar dhe të dyja duart e tyre janë tek barku i artistes. E si për të shtuar edhe më shumë dyshimet, Rezarta kur e ka publikuar këtë foto ka shkruar “Së shpejti”.

Edhe në fotot e tjera, ku Xhensila shfaqet e vetme me Ajkën, ajo ka mbajtur duart tek barku, duke na shtuar dyshimet për një pritje të ëmbël.

Fotot mister! Cmendet rrjeti, Xhensila ngel shtatzënë për herë të dytë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *