E fundit! ‘Shku ndet’ Greqia, tërmet i fortë, ja sa ishte magnituda

Një tër met me magnitudë 4.5 ballë të shkallës Rihter është shënuar në Rodos të reqisë, mbrëmjen e së shtunë

Thellësia fokale ka qenë 66.9 km, ndërsa epiqendra është 63 km në jug juglindje të Katavias.

Deri më tani nuk rapotohet për njerëz të l nduar apo d me materiale.


Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Një tërmet me magnitudë 4.4 ballë të shkallës Rihter është shënuar në Rodos të reqisë, mbrëmjen e së shtunës.

Thellësia fokale ka qenë 60 km, ndërsa epiqendra është 63 km në jug juglindje të Katavias.

E fundit! ‘Shku ndet’ Greqia, tërmet i fortë, ja sa ishte magnituda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *