E bujshme ne mesnate! “Koha për punë tjetër” – Erion Braçe largohet nga politika?

A po tërhiqet deputeti i PS-së Erion Braçe nga politika?

Mesazhi i postuar në “Facebook” pak pas mesnatës ka ngjallur dyshime, teksa vjen pas një

minibeteje të tij në Parlament, ku vetë grupi i PS doli kundër një amendamenti të propozuar prej tij.

Braçe ka postuar një foto të tijën në Kuvend, teksa shkruan: “Koha për punë tjetër”.

E bujshme ne mesnate! “Koha për punë tjetër” – Erion Braçe largohet nga politika?

Edhe pse me temperatura relativisht të ulëta, dita e sotme dhe e nesërme do të jënë me mot të kthjellët në të gjithë vendin.

Mësohet se temperaturat do të variojnë nga 2 gradë gjatë natës në zonat malore në 13 gradë Celsius në jug të vendit, ndërsa kryeqyteti do të variojë nga 4 në 11 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *