Kr met Ekonomike kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Gjilan, në shtëpinë e Vali Corleones!

Një operacion i udhëhequr nga drejtoria e Prishtinës ka filluar b stisjen në një lokacion në këtë qytet.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur poashtu se bastistja po ndodhë në shtëpinë e Vali Corleones në lagjen Gavran të Gjilanit.

Vali Corleone viteve të fundit është ngarkuar me disa vepra p nale, ndërsa së fundi ishte pl gosur në këmbë nga e dashura e tij.

Vali kohet e fundit eshte bere shume aktiv ne rrjetet sociale kryesisht tik tok, ku eshte mjaft i pelqyer nga ndjekesit.

I njohur po ashtu per jeten e tij te luksit, dhe problemet e shumta, policia mesa duket e ka patur nje arsye te forte.

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *