Flor Mumajesi ra në qetësi për disa kohë, si në projektet muzikore ashu edhe në rrjetet sociale. Aq sa dyshimet filluan se këngëtari po hiqte dorë nga muzika.

Por ai u rikthye, e madje me bujë të madhe. Flor Mumajesi doli me disa deklarata në rrjetet sociale ku një pjesë e mirë e ndjekësve dhe fansave u bënë konfuz.

Ai fshiu disa këngë të vjetra të tij gjë që i bëri të gjithë të mendojnë se gjendja e tij ka të bëjë me historitë e tij të së shkuarës, madje në rrjet u rikthyen foto e video të tij dhe Elvana Gjatës.

Por baladat dhe rreshtat e dashurisë së Flor Mumajesit në fakt i dedikohen një tjetër përsonazhi publik sipas Iconstyle.

Bëhet fjalë për një personazh mjaft të dëgjuar dhe ajo është bashkëshortja e një qeveritari shqiptar. Po po, siç e lexuat! Bashkëshortja.

Projekti i fundit i Mumajesit, i publikuar pas zhurmës së madhe në rrjet, titullohet “Mbaroj për ty”./albeu.com/

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *