Defri, këngëtari nga Gjiri i lalzit ishte i ftuar mbremjen e djeshme ne Top Show Magazine ku nder te tjera ka rrefyer per dasmen qe ka bere ne fshat me 350 pjesemarres.

Ai tha se nusen e ka marre me helikopter dhe ajo kishte fr ke ne ato momente.

Teksa ka rrefyer edhe nje detaj interesant kur u pyet nese e ka nxjerre carcafin naten e pare te marteses nusja.

Defri e pohoi kete gje.

Me pare nuset naten e pare te marteses per te provuar tek vjehrra apo “fisi” se ishte e v rgjer, nxirrte nga dhoma carcafin.

Habit këngëtari shqiptar, zbulon çfarë nxori nusja nga dhoma natën e parë të martesës

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *