Alketa Vejsiu cmend rrjetin, nxjerr publikisht babain dhe i ben dhuraten e jetes

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu e ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me babain e saj.

Së fundmi, ajo ka bërë një udhëtim për në Paris, ku padyshim e ka shoqëruar edhe i ati.

Ata shfaqen së bashku duke kënduar në rrugët e ndriçuara një këngë të famshme franceze.

Moderatorja nuk nguroi që këtë moment ta ndante me ndjekësit në Instagram, duke shkruar: “Ne

Paris duke kenduar me Babin tim qe per mua ka zerin me te bukur ne bote❤️ Babo Shpirti dashuria ime pare dhe e perjetshme”./abcnews.al

Alketa Vejsiu cmend rrjetin, nxjerr publikisht babain dhe i ben dhuraten e jetes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *