“A i takon ai fëmijët?”, Arjola Demiri befason për ish-burrin, nxjerr bisedat e fundit (FOTO LAJM)

Duke patur një dinamikë të jashtëzakonshme, jeta private e aktores Arjola Demiri përbën mjaft interes për ndjekësit.

Arjola është treguar mjaft e hapur dhe ka ndarë me publikun të gjitha vështirësitë e saj të divorict me ish-bashkëshortin, sfidat si nënë e vetme e tre fëmijëve.

Ajo ka bërë së fundmi nëj bisedë me ndjekësit ku nuk kanë munguar pyetjet për ish-bashkëshortin, shkruan Albeu.com.

“A i sheh ish burri fëmijë dhe a ke raporte të mira apo nuk flisni bashkë?”, ka qenë pyetja e drejtuar nga fansat e saj.

Padyshim përgjgija nga Arjola nuk mungoi. Ajo ka publikuar bisedat me djalin e saj, ku siç kuptohet ndodhet pranë të atit.

“Sigurisht që takohen! Fëmijët e mij kanë raporte shumë të mira me prindin bab”, është përgjigjur Arjola duke lënë të nënkuptohet se vetëm fëmijët kanë raporte të mira me ish-bashkëshortin.

Kujtojmë se Albeu.com ka bërë të ditur se -ish bashkëshorti i Arjola Demirit, Alex Boshnjaku është martuar sërish dhe ka dy fëmijë të tjerë, por aktorja dhe partnerja e re kanë patur konfl kte që prej fillimit./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *