“A di Jozefina Topalli të bëj…?”, Ermal Mamaqi vë në “siklet” nusen e djalit, por sja del ta mbroje vjehrren (FOTO LAJM)

Cindy Marina është konkurrente në “Dance Albania” dhe është ndër personazhet më të komentuara.

Tashmë Ermal Mamaqi njihet për pyetjet ng cmuese ndaj konkurrenteve, dhe kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme me Cindy Marinën.

Teksa balerini Dion i solli kek në prova të përgatitur nga vjehrra e tij, Ermali pyetu Cindy-n për Jozefina Topallin, nëse edhe ajo di të gatuaj po aq mirë kek.

“Nuk e di, nuk jap komente për këtë”, tha ajo duke shmangur përgjigjen e drejtpërdrejtë.

Kujtojmë që Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh janë në një lidhje dashurie.

“A di Jozefina Topalli të bëj…?”, Ermal Mamaqi vë në “siklet” Cindy Marinën (FOTO LAJM)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *