E rende! Gra bitet Ronela Hajati, i vje dhin të gjitha lekët e koncertit dhe… (VIDEO)

Ronela Hajati është përballur me një ngjarje aspak të këndshme. Këngëtajra ndodhet në Londër ku ka shkuar për një koncert dhe atje është gr bitur.

Nëpërmjet një video në Instagramin e saj Ronela tregon se i kanë vj dhur portofolin ku kishte me vete të gjitha lekët e koncertit.

“Isha në stacionin e policisë. Kartat i bllokova dhe ishte vonë. Kishin bërë edhe shopping, kishin blerë byzylyqe dhe atlete pafund”, shprhet Ronela./albeu.com/

Ronela Hajati është shumë aktive në rrjete sociale ku ndjekësit i bëjnë komente nga më të ndryshmet.

Së fundmi, këngëtarja ka bërë një status duke treguar komentin më idiot që bëjnë shqiptarët nëse të shohin duke qeshur.

“Komenti më idiot shqiptar, po të panë duke qeshur: Paske pi içik o jeta, Ku e ble këtë m llin, Sa paske pi mi”, ka shkruar ajo, e cila siç duket është lodhur nga këto komente.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *