Top Channel e nderroi me Gridën, Sokol Ballës i ndryshon jeta, mesohet detaji që askush nuk e dinte

Prej ditesh rrjeti ka zier per largimin e Sokol Balles nga Top Channel, largim ky qe mund te lidhet me ndryshimet editoriale te Top Channel, ku eshte me e ashper me qeverine.

Tashme Sokol Balla eshte transferuar tek Report Tv, me te njejtin emision, ndersa nga e Hena, ne Top Channel do nise emisionin e saj politik.

Por ja disa detaje nga jeta e koheve te fundit te Sokol Balles.

Edhe pse pas divorcit me gruan e parë, ministren Belinda Balluku, ai nuk e ka bërë publike jetën e tij private, duket se Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë.

Një muaj më parë gazetari ka rrëfyer se është bërë baba i një vajze. Gjatë intervistës për emisionin “Fit Station” ai ka folur për marrëdhënien që ka me fëmijët.

“Tashmë jam me tre fëmijë, nga njëra anë ndihem i plotësuar se në familjen tonë ne kemi qenë 3 fëmijë dhe unë tani jam si babai im, me tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur,” – u shpreh Sokol Balla, duke shtuar se është nga ata baballarë që i llaston fëmijët.

Gjatë intervistës ai zbuloi gjithashtu se të bijën e kanë quajtur Broklin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *