Regjisori Eduart Grishaj ka qenë i ftuari i veçantë i “Piranjave” këtë të diel, ku ka bërë një intervistë ndryshe nga të zakonshmët.

Nga “filmi “Sofia”, tek familja e miqtë e vjetër dhe të rinj, regjisori i ri zbuloi pak më shumë për veten.

Ai tregoi se si u frymëzua për filmin që po shfaqet në kinematë shqiptare, si e ka pritur

publiku dhe mbi të gjithë a është xheloze partnerja e tij Arbana Osmani, për Sofinë, apo për aktoren që e luajti në film.

Në një intervistë ndryshe nga të tjerat, ju ftojmë të ndiqni “rrëfimin” e Eduart Grishajt në videon e mëposhtme.

Eduart Grishaj zbulon detajet e pathëna tek “Piranjat”: Çmimi më i rëndësishëm është ai i publikut, kur të shkoj 50 vjeç do konkurroj për “Oscar

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *