U nda nga Shpëtim Saraci kur ai ishte i sëmure/ Dicka e papritur i ka ndodhur sot Mira Konçit

Prej vitesh Mira Konçi është shkëputur jo vetëm nga ekrani, por edhe nga Shqipëria. Mira Konçi dhe ish-bashkëshorti

i saj njoftuan 4 vite më parë se po shpërnguleshin për te jetuar në Amerikë, por shumë shpejt erdhi lajmi i ndarjes së çiftit ikonë.

Dyshja i ka dhënë f nd martesës dhe kompozitori është rikthyer në Shqipëri ndërkohë që Mira Konçi vazhdon të jetojë në New York pranë vajzës së tyre, Era Saraçi.

Kohet e fundit u mesua qe Shpetimi v uajti nga nje semundje e rende, por ka qene me fat, periudhe qe kombinon dhe me ndarjen e tyre.

Mira është mjaft aktive në rrjetet sociale, më tepër në Instagram. Ajo numëron me mijëra ndjekës të cilët i surprizon çdo ditë me postime të reja që tregojnë freskinë që i ka mbetur dhe se nuk njeh moshë.

Por së fundmi, profili i Mirës në Instagram është “zhd kur”. Nga vetë këngëtarja nuk ka asnjë reagim, prandaj nuk dihet nëse profilin e ka mbyllur me dëshirën e saj, apo janë probleme teknike që ndodhin jo rrallë. Por shpresojmë që këngëtarja të mos jetë hasur me hakues dashakeq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *