Kur kujtonim se eshte me Lori Hoxhen, Romeo kapet m at me bukuroshen shqiptare qe njihet per she rre

Modelja Trejsi Sejdini dhe aktori Romeo Veshaj janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Këto janë disa foto të dy personazheve të njohur teksa drekojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit në bregdet.

Nuk e dimë nëse mes tyre ka diçka më shumë se raport shoqëror, apo nëse Trejsi do të jetë e

ftuara e radhës në programin e binjakëve, por fakt është që shfaqen shumë të qeshur me njëri-tjetrin.

Çfarë po ndodh mes tyre? Romeo Veshaj kapet mat me modelen e njohur.

Por edhe nëse do të kishte diçka më shumë se një dalje mediatike nuk do të habiteshim, pasi ndodh gjithnjë që një mik të ndodhet mes dy personazheve të showbizit, për të shmangur thashethemet që mund të lindin për ta…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *