O sa te bukur! Andresa shfaqet për herë të parë krah partnerit me barkun e rrumbullakosur

Bukuroshja e ekranit, Andresa Ambrosio është në javët e fundit të shtatzënisë. Ajo dhe partneri i saj,

Mirko pritet që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë. Çifti do të bekohen me një djalë

dhe ishte vetë Andresa që e zbuloi gjininë gjatë një emisioni në transmetim direkt.

Ndërkohë, gjatë gjithë kësaj kohe, ajo edhe pse e rezervuar për jetën e saj private, ka publikuar herë pas here foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi, çifti ka realizuar një set fotografik shumë të veçantë.

Ndërsa Mirko publikoi një foto bardh e zi, ku në pah duket barku i rrumbullakosur i moderatores. Normalisht që komentet kanë qenë të shumta dhe shumë pozitive./abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *