Zyrtare! Jam i lidhur me vajzen me te bukur te vendit, kush eshte banori 2 i Big Brother Vip

Projekti televiziv Big Brother VIP Kosova po vazhdon jehonën e tij duke i zbuluar në mënyrë interesante kandidatët e shtëpisë më të famshme në trojet shqipfolëse.

Përmes postimit të fundit në Instagram, audienca e gjerë e këtij formati që në Kosovë po

organizohet për të parën herë, kanë mundësinë që t’ia qëllojnë se kush është banori apo banorja e dytë.

“Nuk po hyj single, qe 1 vit e gjysmë jam në lidhje me çikën më të bukur të Prishtinës”.

Shprehni mendimet e juaja përmes komenteve në postimin e fundit të llogarisë zyrtare të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Big Brother VIP Kosova do të nisë shumë shpejt, rrugëtimin televiziv përmes ekraneve të Klan Kosovës dhe ArtMotion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *