Mori per burre vellain e Arber Hajdarit, Beniada reagon menjehere, lejen e paska marre

E teksa rrjeti po gumëzhin me lajmin se Beniada është lidhur me vëllan e Arbër Hajdarin, modelja ka publikuar një foto ditën e sotme.

Beniada ka publikuar një foto me babanë e saj për të cilin thotë se është pjesa e saj më e mirë.

Më herët, gjatë emisionit të saj me fëmijë në “E Diell”, moderatorja foli mbi partnerin e saj, ku u shpreh: “Është një djalë simpatik, po vetëm simpatik, kaq.

Nuk mund të them që është as italian, as shqiptar, pasi ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar, boll tani”, tha Beniada.

Dyshja e ka bërë daljen e parë publike në premierën e filmit të Eduart Grishajt. Ashtu si shihet,

Arbana dhe Eduarti janë shoqëruar në këtë foto nga Beniada dhe partneri i saj, Blerti. Emri i tij nuk është një emër i panjohur për publikun.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *