E buj shme! Ndahet pas 21 vitesh martese Sonila Meco? Kush eshte arsyeja qe…(Foto)

E kemi parë në të gjitha pozicionet e mundshme në ekran: si spikere lajmesh, gazetare në emisione sportive, moderatore e disa prej programeve më të ndjekur në vend, gjithashtu edhe në radhët e paneleve politike.

Por jeta private e gazetares Sonila Meço ka mbetur në kuadër të privates dhe është bërë publike për aq sa ka zgjedhur vetë ajo.

Pak muaj më parë, në media u diskutu se Meço i ka dhënë fund marrëdhënies së saj prej 21 vitesh me Drinin, bashkëshortin e saj. Në një intervistë të 5 muajv më parë, gazetarja mohoi këto zëra.


Gjithsesi, sot ne biem sërish në gjurmët se çifti nuk i ka punët mirë, shkruan Albeu.com.

Sonila Meço e cila është padyshim një ndër më aktivet ndër kolegët e saj në Instagram, ku reagon për çdo kauz, por padsikutim ndan edhe pjesë nga jeta private, në fakt nuk e ndjek bashkëshortin e saj, Drinin.

Një tjetër detaj… Në Instagramin e Sonilës numërohen 2052 posime, mes tyre një numër i madh më të bijën, Amaris, motrën e saj e të tjerë familjarë, por postimi i saj i fundit me Drinin daton rreth 2 vite më parë, në gusht të 2020.

Dhe ditën e djeshme, pas 2 vitesh Sonila e ka përfshirë Drinin në albumin e fotove kur uroi të bijën për 11-vjetorin e lindjes, por sërish këto foto janë të viteve më parë dhe asnjëra prej tyre nuk është “e freskët”,

Gjithsesi mbetemi në kuadër të hipotezave deri në një reagim të çiftit./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *