Edhe kjo i duhej! Grida Duma cme nd rrjetin, fryn buzët si femrat VIP, ja si duket tani

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është një prej grave parlamentare më të komentuara për pamjen e saj të jashtme.

Duma kujdeset shumë për veshjet dhe fizikun e saj jo vetëm gjatë seancave parlamentare por edhe në daljet publike e në emisionet televizive.

Në daljen e saj të fundit, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë vënë re disa ndryshime në fytyrën

e saj. Trendit të fillerave, fryrjes së buzëve e jo vetëm duket se nuk u ka rezistuar dot as Grida.

Deputetja demokrate duket se ka fryrë buzët dhe në rrjetet sociale po aludohet se ka rimodeluar hundën dhe fryrë mollëzat me fillera.

Edhe kjo i duhej! Grida Duma cme nd rrjetin, fryn buzët si femrat VIP, ja si duket tani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *