Reperi i njohur, Mato Lale ka bërë me dije se ka humbur nënën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi, i cili ka ndarë një fotografi me të ndjerën, krahas së cilës ka shkruar dhe disa fjalë tejet prekëse.

“Asnji sprove nuk eshte e barabarte me ate kur Zoti vendos me te marr nenen. Tani se kam me

nonushen time qe q ante per cdo h dherim timin dhe u gezonte me shum se un per cdo gezim timin. Jam bo pishman qe ste kam dhe njeher afer meje ti puthja kembet der sa tme shkoje.

Per ty kam bere shum gjera dhe prej teje skam bere shum te tjera. Shpresoj tkesh qen krenare per

mu sic isha un per ty. Te dua pergjithmon dhe me fal per t’gjitha dhe njehere te fundit ”, shkruan reperi.

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *