E pyesin pa tu rp se sa herë e bën, Aurela Gaçe jep përgjigjen e pap are në mes të emisionit

Aurela Gaçe mund të themi me plot gojën se është një artiste e vërtetë.

Përveç se energjisë që i dhuron publikut sa herë që performon në skenë, këngëtarja nuk ka aspak komplekse t’i përgjigjet edhe pyetjeve për jetën e saj personale .

Këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe së fundmi ka qenë e ftuar në emision”. Gjatë këtij emisioni, Aurela u bë pjesë e rubrikës “Makina e së vërtetës”

Teksa po zhvillonin intervistën, gazetarja ishte duke e pyetur Aurelën për palestrën dhe në një moment e pyeti: “Sa herë e bën?”

Por Aurela e mori pyetjen në një kontekst tjetër dhe mbeti e habitur, ndërsa Bora përsëri

pyetjen: “Sa herë e bën?…Palestrën”. “Sa herë të kem mundësi”, ka thënë Aurela, ndërsa duke qeshur tha se po djersiste nga sikleti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *