“Nuk e besoj se ti vdi qe vete”, 5 vite pa Adelajdën e BB, Isida Mollaymeri përl ot me dedikimin

Gazetarja 31-vjeçare Adelajda Xhamani u nda nga jeta në mënyrë të papritur më 29 tetor të vitit 2017.

Sot mbushen plot pesë vite nga humbja e gazetares së njohur dhe ish-banores së “Big Brother”

dhe mikesha e saj Isida Mollaymeri i ka bërë një dedikim të ndjerë në rrjetet sociale.

“Më mungon 💔

Kur njerëzit thonin që s’ka për ta pranuar kurrë atë që i ndodhi unë se kuptoja… Deri para 5 vitesh kur ti ike. E pra unë akoma se kam pranuar ikjen tënde. Me mungon pafund Adel.

My A… Adela Xhemani”- shkruan balerina e njohur në një postim në rrjetet sociale.

“Se besoj se ti vdi qe ne ate forme”, 5 vite pa Adelajdën e BB, Isida Mollaymeri përl ot me dedikimin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *