E ndaloi në mesnate, Ina Kollçaku cme ndet pas policit bukurosh nga Fieri: Aman Ma gjeni se dua ta!

Ajo u bë e famshme në emisionin e dashurisë, prandaj edhe shumë e njohin si Ina e “Perputhen”. Inna Kollçaku është bërë shpeshherë pjesë e mediave për deklaratat e saj të forta dhe së fundmi ka trazuar Instagramin.

Në një video të dy netëve më parë, Ina tregon se si një polic në Fier i kishte kërkuar të

lëvizte makinën pasi kishte ndaluar në vizat e bardha gjatë turnit të tij të tretë. Por Inës

duket se i ka rënë keq në kokë për policin në fjalë dhe po bën ç’mos për ta gjetur nëpërmjet Instagramit të saj të populluar.

Prej dy ditësh tashmë në InstaStoryn e saj flitet vetëm për policin në fjalë i cili nuk po bëhet ende “i gjallë”. Por Ina nuk dorëzohet.

“Ai fliste për vizat e bardha une harrova t’i jepja makinës”, shkruan ajo në një nga InstaStoryt. Paç fat Ina! /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *