Burri me leke e la, pasi i bëri djalin! Rikthehet Ingrid Gjonin dhe tregon kush ‘ia ha mollat’ e saj sot

Ingrid Gjoni dhe Stine ishin të ftuarit e radhës në Më lër të flas në Top Channel këtë të shtunë.

Nuk kishte si të mos mungonte një pyetje nga jeta personale e këngëtares, e cila tha se asnjëherë nuk ka qenë vetëm.

Kujtojmë se Ingrid Gjoni është nënë e një djali të quajtur Parid.

Donald: Si shkon jeta personale?

Ingrid: Si kokrra e mollës.

Donald: Po këtë mollën e ha njeri apo se ha njeri?

Ingrid: Edhe hahet ndonjëherë, kur kemi kohë ditë hën, marte, se enjte premte shtunë kemi koncerte.

Donald: Shumë mirë.

Romeo: Duke qenë se jetën tënde personale nuk e nxjerr në portale në ça faze je tani, je s’je?

Ingrid: Unë nuk kam qenë asnjëherë vetëm.

Romeo: Po ça fati!

Kujtojmë se Ingrid Gjoni dhe Stine janë një prej këngëtarëve më të dashur të publikut shqiptar prej vitesh tashmë në treg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *