Spoti i famshëm i Top-Channel (i cili nuk gjendet më zyrtarisht) duket se ka hapur pl gë të vjetra e ka rikthyer shumë kujtime tek konkurrentët e Big Brother dhe jo vetëm.

Pak më herët ishte Fifi ajo që reagoi shumë ash për lidhur me momentin që kishin përzgjedhur për të, por mesa duket Topi nuk po kursen as punonjësit e tij.

Në spot shohim se ata kanë përfshirë edhe puthjen e parë dhe pasionante që ndodhi në Big Brother

Vip mes Donaldit dhe Trixës. Një fragment ky që nuk e bën aspak të lumtur moderatoren

Bora Zemani, edhe pse kjo e fundit po e rijeton romancën e dashurisë me Donald Veshjan.

E forte! Top-Channel “fut” th1kën në pla gën e Bora Zemanit, nuk e fal dot… (FOTO)

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *