Deputeti i PD, Flamur Noka ka folur për bashkimin e PD, “Primaret” si dhe zgjedhjet vendore të 2023.

Për bashkimin e PD, Noka tha se do vendoset deri në 6 nëntor, nëse grupi i Alibeajt do i bashkohet “Prmarëve”.

Ai ka konfirmuar në një farë mënyrë dhe se Belind Këlliçi do të kandidojë për bashkinë e Tiranës, teksa e quan “një sfidant kryesor”.

“Këlliçi, është një nga potencialet, një nga sfidantët kryesorë. Aleatët kanë deklaruar,

të gjithë emrat e kandidatëve do të kenë suport” tha ai në një intervistë televizive.

Nuk do jete Alimehmeti! Flamur Noka i thy en shpresat: Ja kush eshte kanditati per Tiranen

By Admini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *