Ilir Ahmeti apo Erion Veliaj, kush do e fitoje Tiranen? Parash ikuesja e njohur jep rezultatin e papri tur

Zgjedhjet e ardhshme vendore në Shqipëri do të mbahen më 14 maj të vitit 2023, sipas dekretit të nënshkruar nga Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj.

Irini Kakacaj, par shikuesja që ka tr nditur rrjetet sociale, mediat me parashikimet e saj të

fr kshme ndonjëherë, ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.

Ajo bëri një parashikim në lidhje me zgjedhjet vendore dhe tha një emër se kush i fiton ato.

Sipas saj, mes tre kandidatëve që i përmendi moderatorja e njohur, Erjona Rusi, Kakacaj tha se Bashkinë e Tiranës e merr Ilir Alimehmeti dhe jo Erion Veliaj.

Ilir Ahmeti apo Erion Veliaj, kush do e fitoje Tiranen? Parash ikuesja e njohur jep rezultatin e papri tur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *